Сезонні роботи промислових альпіністів

sezonni-roboty-alpinistiv

Промисловий альпінізм на сьогодні чудова можливість виконувати різноманітні будівельно-монтажні роботи на висоті. Завдяки спеціалізованому спорядженню та техніці, висотні роботи вдається виконати навіть у важкодоступних місцях.

Читайте також: Роботи на висоті: правила та вимоги

Основні види сезонних робіт промислових альпіністів

Висотні роботи такі, як: очистити фасад, помити вікна, пофарбувати будь-яку стіну на висоті чи обрізати крону дерева зможуть наші спеціалісти. Деякі роботи можна виконувати незалежно від пори року, інші потребують певного температурного режиму чи реагують на вологість повітря.

Очищення фасадів

Всі промислові та житлові висотні будівлі час від часу потребують обслуговування. Адже з часом найкрасивіша будівля може втратити свій привабливий  вигляд. Матеріали фасаду піддаються ерозії та забрудненню. Причинами є:

  • погодні умови, зокрема опади;
  • перепади температури або вологості;
  • неякісний будматеріал;
  • утворення кристалів при морозі.

Таким чином, фасад втрачає не лише естетичний вигляд, а й свої функції, пропускає вологу, що призводить до цвілі в будинку, сирості.
Не варто зволікати чи намагатися позбутися відкладень самостійно.
Наші альпіністи виконують такі роботи з очистки фасадів:

  • мийка фасадів. Очищення зовнішніх стін з урахуванням всіх умов техніки безпеки та застосуванням якісних сучасних засобів, що дозволяє очистити стіни від бруду, іржі, сажі.
  • чистка від висолів. З допомогою хімічних засобів допоможемо позбавитися від соляних відкладень на стінах, а також органічних пошкоджень – грибків та плісняви.
  • після капітального ремонту часто на стінах залишаються залишки оздоблювальних матеріалів. Ми не лише очистимо фасад, а й обробимо спеціальними засобами, що будуть захищати стіни від негативного впливу підвищеної вологості та забруднень.

Миття вікон та дахів

Нам часто доводиться мати справу з вікнами після ремонту. Спеціальні інструменти та професійні засоби видаляють найстійкіші плями, а з допомогою твердих губок, скребків впораємось навіть з залишками монтажної плівки, скотчу, фарби чи будівельного розчину. Всю площу обробляємо густою піною, забираємо миючий засіб стяжкою. Спосіб виконання забезпечує бездоганно чисту поверхню без розводів.

Фарбування фасадів

Щоб штукатурний фасад виглядав гарно та свіжо, його необхідно періодично фарбувати. Оновити зовнішній вигляд та надовго зберегти привабливий вигляд допоможуть наші фахівці. Ми виконуємо фарбування будь-яких поверхонь на висоті. Метод безповітряного нанесення фарби дозволяє розпилювати фарбу з допомогою апарату високого тиску. Безконтактне нанесення особливо зручне для фарбування рельєфних поверхонь, цегляних стін.
Більше про фарбування безповітряним методом читайте у нашій статті тут
Сприятливі умови для фарбування фасадів – суха безвітряна  погода при температурі повітря +5 до +25°C. При температурах от +5 до –5°C ризиковано, тому що може випасти роса та перешкоджатиме висиханню. Набагато вигідніше замовити послуги з фарбування в теплу пору року.

Обрізка дерев

Потурбуватися про дерева, які можуть впасти від сильного вітру та завдати великої матеріальної шкоди, слід заздалегідь. Особливо небезпечними дерева стають з початком зими, сніг налипає на гілки та під ним стовбур чи крона можуть не витримати навантаження. Обрізати крону рекомендують восени, а весною хочеться оновити насадження та викорчувати дерево. У всьому буде доречна допомога арбористів.
Щоб робота була якісною, а ви залишились задоволеними звертайтесь до AlpTex. Наші спеціалісти знають, як вам допомогти.

Залишити коментар