Про фарбування об’єктів на висоті

farbuvannya-obyektiv-na-vysoti

Фарбування фасадів будинків необхідно не тільки для того, щоб надати будинку привабливого естетичного вигляду чи виділити певні дизайнерські елементи. Без нього практично неможливо захистити зовнішню поверхню будівель від ерозійних процесів, викликаних несприятливими погодними умовами – снігом та дощем, різкою зміною температури, впливом сонячного ультрафіолету. Все це з плином часу руйнує поверхню. Щоб уникнути цього, необхідно користуватися послугами спеціалістів з фарбування на висоті компанії Альптех.

Переваги фарбування на висоті альпіністами

Якщо ще декілька років тому для того, щоб пофарбувати фасад або дах висотного будинку майстрам необхідно було використовувати люльки, риштування на іншу техніку, то зараз наша компанія пропонує освіжити фасад за допомогою сучасних технологій, що на сто відсотків відповідають вимогам світових стандартів. Це гарантує абсолютну відсутність ризику пошкодження цілісності фасаду (на відміну від використання при фарбуванні фасаду люльок чи підйомників).
Відсутність потреби у встановленні додаткового обладнання економить не лише кошти, але й час, витрачений на фарбування фасадів. Тобто, якщо перераховувати переваги фарбування висотних споруд професійними альпіністами, то слід зазначити:

  • значне зниження витрат на оплату робіт;
  • відсутність потреби у попередній підготовці об’єкту до фарбування;
  • можливість виконувати роботи в умовах обмеженого простору;
  • відсутність необхідності у зупинці виробничого процесу.

Ще однією, дуже вагомою перевагою використання промислового альпінізму для фарбування на висоті є висока якість виконаних робіт. Це забезпечується тим, що висотники, що мають високий рівень професійної кваліфікації, користуються якісним спорядженням та технічними засобами, гарантують забезпечення всіх вимог по техніці безпеки. Крім того, спеціалісти встановлять по периметру всі необхідні огорожі та попереджувальні знаки.

Детальніше про правила робіт на висоті читайте у статті: Роботи на висоті: правила та вимоги

Фарбування безповітряним методом

Звичайні методи фарбування за допомогою пензликів чи валиків не підходить до усіх споруд, особливо це стосується висотних будівель. Одним із популярних на сьогоднішній день методів є безповітряне забарвлення. Для того, щоб фарбування дахів чи забарвлення фасадів було виконане швидко і якісно, використовується спеціально призначене для цього обладнання. Саме до нього і належать інноваційні апарати, за допомогою яких здійснюється безповітряне фарбування.
Методика виконання фарбування фасадів за допомогою безповітряного способу дозволяє покрити будівлю високоякісною плівкою, що не тільки забезпечить споруді солідного і презентабельного вигляду, але й в повній мірі захистить будинок від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. За допомогою цього методу фарбу наносять диспергуванням лакофарбних сполук.
Лакофарбова рідина розпилюється за допомогою впливу високого тиску. Вона виходить через спеціальне сопло і осідає на поверхні, що фарбується. Якщо порівняти безповітряну методику з пневматичним методом, то вона допомагає зекономити лакофарбові матеріали, перешкоджаючи надмірному викиду фарби у навколишнє середовище. Окрім цього такий спосіб допомагає поліпшити умови праці і знизити рівень забруднення природнього середовища.
Також цей метод допомагає використовувати речовини, що містять меншу кількість розчинників. При використанні такого методу є можливість зменшити загальну кількість шарів, так як цей апарат збільшує товщину кожного окремого шару лакофарбового покриття.
Перевагою методу є абсолютна відсутність у покритті повітря або будь-яких сторонніх частинок. Такий ефект стає можливим завдяки великій швидкості струменя, що викидається через сопло. Окрім цього, така швидкість дозволяє наносити фарбу максимально рівномірно, тобто якісно.
Щодо інших переваг, які можна назвати, то справа йде про:

  • мінімальний час виконання робіт;
  • зведення до мінімуму забруднення природи;
  • зменшення кількості шарів фарби і, відповідно витрати матеріалів.

Використовуючи метод безповітряного фарбування, ви зможете забути про необхідність встановлення додаткового устаткування чи підгону орендованої техніки. Тому, якщо вам потрібно якісно пофарбувати фасад і при цьому заощадити кошти – не зволікайте і зв’язуйтеся з менеджерами нашої компанії.

Залишити коментар