Підсвітка будинку, баштових кранів альпіністами

Підсвітка будинку, баштових кранів альпіністами

Підсвітка це один з елементів функціонування вуличної інфраструктури, що забезпечує нормальне пересування людей в умовах нічної частини доби.

Окрім цього, підсвітка виконує й естетичні функції, забезпечує утворення оригінальних та неповторних фасадів і може придати фарб навіть на перший погляд похмурій будівлі.

Дуже часто встановлення підсвітки виконується в переддень свят.

Наприклад, підсвітка виконана в новорічному стилі, може принести справді святковий дух і покращити настрій жителям будинку.

Залиште заявку на прорахунок вартості

І ми прорахуємо вартість підсвітки у вашому регіоні

До фасадної підсвітки будинку належить:

  • підсвітка бра, що кріпиться до стін;
  • настінні світильники;
  • світлодіодні ленти.

Всі види фасадної підсвітки вдало комбінуються з основними джерелами освітлення, таким як: звичайними стовповими лампами, світильниками на паркінгах, ландшафтною підсвіткою.

Ще однією галуззю, в якій часто використовується підсвітка, є реклама. Поширеним явищем є встановлення об’ємних ламп та світильників на висоті, задля створення рекламної вивіски, рекламного короба чи напису.

Встановлення підсвітки потребують і великі інфраструктурні та промислові об’єкти, такі як мости та баштові крани. Цей вид діяльності потребує великої фаховості та компетентності. Адже передбачає роботу на великих висотних об’єктах. А тому виконати його без спеціалістів промислового альпінізму неможливо.

.

Основні етапи підсвітки будівель і кранів

Існує чимало видів підсвітки висотних об’єктів, серед яких виділяють:

1 етап

Локальний

2 етап

Контурний

3 етап

Динамічний

4 етап

Загальний

Незважаючи на різний результат встановленого освітлення, всі ці види мають спільну подібну процедуру встановлення:

Підготовчий етап. Спеціалісти створюють унікальні моделі освітлення, підібрані під кожного окремо взятого клієнта. Розробляють деталі, план-схему конструкції, підраховують орієнтовану вартість систему та послуги за виконання промислового альпінізму.

Встановлення головних конструкцій майбутньої системи. На цьому етапі встановлюється кістяк системи, що забезпечить якісне її функціонування.

Головний монтаж. Встановлення вторинних елементів конструкції, кріплень та з’єднувальних частин. Прокладаються кабелі, шнури і проводиться встановлення захисних щитків, щоб вберегти користувачів від небезпеки.

Пуск та перевірка. Експерти вперше запускають новостворену конструкцію, перевіряють її на наявність проблем та неполадок. Ще раз закріплюють всі комплектуючі частини. Для цього етапу характерне пояснення власникам принципу роботи конструкції, проводиться інструктаж з приводу експлуатації, окреслюються можливі поломки чи неполадки, пояснюється план дій в екстрених ситуаціях.

Ми зробимо будь-яку роботу на висоті

Просто залишайте свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами!

Послуги підсвітки від компанії AlpTex

Наша компанія AlpTex надає широкий асортимент послуг промислового альпінізму, в тому числі пропонує виконання робіт, щодо встановлення систем підсвітки на будівлях та виконує підсвічування баштових кранів.

В цьому виді діяльності ми надаємо такі послуги:

  • архітектурне підсвічування фасадів та недобудов;

  • встановлення підсвіток або брендування баштових кранів;

  • брендування будівельних парканів.

Нам довіряють
такі компанії

1Дністер
1Лімо
1Ібіс
1Майола
1ДТЕК
1Моцарт
1Чарівна долина
2
3
Дизайн без назви (9)

Замовляйте якісне та надійне встановлення систем підсвічування на нашому сайті! 

Потрібна консультація?

Ми зателефонуємо і відповімо на всі ваші запитання!

КОНТАКТИ

Якщо у вас є питання, напишіть нам: